Nors Daugų trečiojo amžiaus universitete į pabaigą ritasi antrieji mokslo metais, tačiau šiais metais studentės išklausė pirmąjį reguliarų sveikatos stiprinimo kursą, todėl galima sakyti, jog pabaigė pirmąjį Trečiojo amžiaus universiteto sveikatos stiprinimo kursą.
Mokymasis visą gyvenimą svarbus tiek darbingo, tiek pensinio amžiaus asmenims. Šiandieninis pasaulis kelia naujus iššūkius, tad būtina tobulėti ir stengtis integruotis, praplėsti asmenines ir profesines kompetencijas. Mokymasis kelia savivertę ir orumą, motyvuoja neatsilikti nuo gyvenimo. Negana to, mokymasis vyresniame amžiuje turi ne vien psichologinę naudą, tačiau ir teigiamą įtaką sveikatai. 1997–2012 metais buvo atliktas tyrimas, kurio metu siekta išsiaiškinti, kaip nuolatinis mokymasis įtakoja nervų sistemos sutrikimus. Gauti rezultatai parodė, jog asmenims, kurie nuolat užsiėmė protine veikla, rizika susirgti tokiomis ligomis kaip Alzheimeris ar demencija sumažėja daugiau nei du kartus. Beje, dalyvavimas grupiniuose mokymuose suteikia galimybę atrasti naujų pažinčių, bendraminčių.
Trečiojo amžiaus universiteto studentės šiais mokslo metais dalyvavo teoriniuose-praktiniuose virškinamojo trakto ir širdies bei kraujagyslių ligų ir sveikos mitybos skatinimo užsiėmimuose, domėjosi regos išsaugojimo ir imuniteto stiprinimo galimybėmis, dėliojo sveiko senėjimo sąlygų dėlionę, ypač aktyviai „mankštino“ protą, atmintį ir pojūčius.
Mokslo metus pabaigė diskusija netradicinės medicinos klausimais. Diskusiją vedusi Sveikatos biuro direktorė Dalia Kitavičienė pakvietė pliusais ir minusais įvertinti labiausiai žinomas, populiariausias ir retesnes netradicinei medicinai priskiriamas sveikatos stiprinimo priemones.
Paskutinį mokslo metų užsiėmimą pabaigę lūkesčių apie ateitį aptarimu studentės viliasi, kad kitais mokslo metais patirčių, žinių ir veiklų bus tik daugiau.
Didelė dalis studenčių visus mokslo metus aktyviai dalyvavo ir kassavaitiniuose fizinio aktyvumo užsiėmimuose.
Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro informacija